modre oci
Caters News Agency
Nezaradené

Tento mladík chce byť bezpohlavný mimozemšťan, podstúpil už 110 plastických operácií, momentálne čaká na odstránenie genitálií

Vinny Ohh, 22-ročný vizážista z Los Angeles, podstúpil cez sto plastických operácií, aby sa premenil na bezpohlavného mimozemšťana. Tvrdí, že sa necíti byť mužom ani  ženou.

Na plastické operácie minul už viac ako 50 000 dolárov. Najbližšie ho čaká operácia, ktorá ho bude stáť cca 160 000 dolárov a pôjde o odstránenie genitálií, bradaviek i pupku. S operáciami začal už ako 17-ročný, kedy si nechal vyplniť pery, neskôr mu vyplnili lícne kosti a a bradu. Mladý model tiež nosí nápadné čierne šošovky, dlhé nechty a účesy v pestrofarebných farbách.

Foto: Caters News Agency

„Chcem byť bezpohlavná bytosť, chcem, aby môj vzhľad odrážal to, ako sa cítim. Chcem byť hybrid, nie muž alebo žena. Nechcem, aby si ľudia mysleli, že sa snažím zmeniť na ženu. Môžem žiť bez pohlavných orgánov, tak prečo by som mal mať penis alebo vagínu,“ dodáva Vinny.

Stal sa LGBT aktivistom a cíti, že ľudia by sa nemali deliť na mužov a ženy. Rokmi si uvedomil, že nie je gay, bi, trans, ale že chce byť len sám sebou. Zároveň chce inšpirovať svet, aby sa ľudia neškatuľkovali.

Foto: Caters News Agency

„Tak trochu vyzerám ako z Marsu. Mám veľkú hlavu, nemám obočie. Keď sa ma ľudia pýtajú, ako by som sám seba charakterizoval, odpovedám im, mimozemsky – ako horúci neporiadok posadnutý sám sebou. To je môj slogan.“

Pozvali ho aj na výstavu The Plastics of Hollywood. Ide o šou, kde sa stretávajú ľudia závislí od plastických operácií. Jeho cieľom je zmeniť ľudské myslenie. Chce, aby ľudia pochopili, že na pohlaví nezáleží. Potrebujeme byť k sebe lepší.

Foto: Caters News Agency

„Vinny je mimozemšťan, nová generácia ľudí, ktorí chcú vyzerať inak. Za pár rokov mu budú podobné stovky ľudí,“ tvrdí producentka show, v ktorej bude Vinny účastníkom.

Podľa nej ide o novú generáciu ľudí. Zároveň dodáva, že chcú byť prvou agentúrou, ktorá sa bude zaoberať týmito mimozemšťanmi, bábikami a rozprávkovými bytosťami, ako normálnou súčasťou spoločnosti.

„Chceme, aby spoločnosť týmto čudákom porozumela,“ dodala.

Foto: Caters News Agency

Foto: Caters News Agency

Foto: Caters News Agency

Foto: Caters News Agency

zdroj: dailymail.co.uk

Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť