pixabay.com
Nezaradené

Najbláznivejšie nápady ako sa dá pripraviť na posledné dni ľudskej civilizácie

Ľudia sú v každej oblasti čoraz viac kreatívnejší. Možno to bude tým, že mnohí pozerajú príliš veľa katastrofických či „zombie“ filmov, alebo len tak z nudy sa rozhodli vymyslieť pár nápadov, ako sa pripraviť apokalypsu.

Vrecúška pre ozajstných pôžitkárov, ktorí nechcú zomrieť hladom

Apokalypsa či koniec sveta so sebou zrejme prinesie hladovanie preživších miliárd obyvateľov Zeme. Ako vyriešiť túto dilemu? Jednou z možností je zakúpiť si zásoby od spoločnosti Prepare Wise. Firma totiž vytvorila pokrmy, ktoré si môžete jednoducho vychutnať z vrecúška za pochodu alebo v pokoji. Jedlá vás prekvapia 25-ročnou zárukou, takže zásoby vám vydržia počas celej apokalypsy.

Foto: amazon.com

Ľúbiť a byť ľúbený treba byť aj potom

Aj keď budete mať dostatok jedla či pohodlné prístrešie, všetko vám to bude nanič, ak by ste mali zostať bez lásky. Nájsť niekoho a zaľúbiť sa, zrejme počas apokalypsy nebude také jednoduché. Našťastie existuje spoločenstvo ľudí, v ktorom sa môžete zoznámiť s ľuďmi, s ktorými budete mať určite veľa spoločného. Komunitu nájdete na stránke kwink.com, ktorá má špeciálnu sekciu venovanú podobne zmýšľajúcim typom ľudí.

Foto: pixabay.com

Švajčiarsko ako najlepšia voľba na prežitie vojny

Prečo práve Švajčiarsko? Ako je možné, že táto krajina by dokázala vyhrať nukleárnu vojnu aj bez nukleárnych zbraní? Obyvatelia Švajčiarska majú pred obyvateľmi ostatných štátov sveta určitú výhodu. Táto krajina je schopná ochrániť všetkých svojich obyvateľov. Vláda totižto financovala finančne náročné úkryty, v ktorých by bolo možné prežiť i jadrovú vojnu.

Foto: pixabay.com

Aby ani okuliare nechýbali

Budeme mať jedlo i milujúceho partnera. Ale ako si len v pohnutých časoch zaobstarať nové okuliare, ktoré sú nevyhnutné pre mnohých ľudí? Žiadny prevratný zázrak sa v tejto oblasti konať nemá.  Riešením by teda mohla byť napríklad post-apokalyptická laserová operácia očí.

Foto: pixabay.com

Špeciálne náboje, ktoré (možno) zlikvidujú napríklad aj „zombie“

Do čoho sa pred apokalypsou oplatí investovať? Určite sú to náboje, ktoré sú skvelou dlhodobou investíciou. Počas apokalypsy bude ich hodnota oveľa vyššia ako je dnes. Firma HORANDY sa tak rozhodla vyrábať netradičné náboje, ktoré budú určené priamo na „zombie“. O čo teda ide? Nič prevratné to ale nie je. Vyhotovené náboje skladujú v boxoch so zombie obrázkom. Zrejme excelentný marketingový nápad.

Foto: pixabay.com

zdroj: fakter.cz

Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť