Nezaradené

Najdrahšie panenstvá sveta

V dnešnej dobe si za peniaze kúpime skoro všetko. Dokonca aj takú vec, akou je panenstvo. Tu je zoznam dievčat, ktoré vydražili svoju poctivosť za vskutku pozoruhodné sumy. Niektoré to dotiahli až dokonca a niektoré na poslednú chvíľu vycúvali.

1

Cathy Cobblersonová

Foto: i.kinja-img.com

V roku 2004, 24-ročná Cathy Cobblersonová z Texasu zlomila aukčný rekord, keď ponúkla svoje panenstvo na Ebayi za 100 000 dolárov. Aukcia bola stiahnutá a nie je jasné, či si dievčina podala inzerát inde.

2

Rosie Reidová

Foto: www.bebiviral.com

V roku 2004, 18-ročná Rosie Reidová z Londýna, predala svoje telo 44-ročnému inžinierovi (rozvedenému mužovi), ktorý zaplatil v aukcii 8 400 libier. Pre Rosie, to bolo po prvý krát, čo spala s mužom. Avšak mala lesbickú milenku, ktorá údajne čakala za dverami, pokým Roise obšťastní svojho zákazníka. Hovorilo sa tiež, že lesbičky preplakali celé nasledujúce ráno.

3

Graciela Yatacoová

Foto: www.joaodefreitas.com.br

V roku 2005, 18-ročná Graciela Yatacoová, modelka z Peru, musela zaplatiť za matkinu liečbu a taktiež bola zodpovedná za mladšieho brata. A tak sa rozhodla pre nezvyčajný krok. Svoju poctivosť vydražila za pozoruhodných 1 300 000 dolárov.

4

Natalie Dylanová

Foto: utubelaughter.blogspot.co.uk

V roku 2008, dostala 22-ročná Natalie Dylanová ponuku vo výške 3.7 milióna dolárov po tom, čo ponúkla svoje panenstvo prostredníctvom Moonlite Bunny Ranch. Svoju aukciu zverejnila aj v šou Howarda Sterna.

5

Alina Perceaová

Foto: www.sackstark.info

V roku 2009, 18-ročná Alina Perceaová z Rumunska dala do dražby svoje panenstvo, aby si mohla zaplatiť školu. Dostala 8 800 libier. 45-ročný Talian jej zaplatil výlet do Benátok. Pred samotným aktom, musela Alina podstúpiť dve vyšetrenia u doktora, aby sa potvrdilo, že je ešte stále panna.

6

Raffaella Ficová

Foto: www.football.co.uk

V roku 2009, Raffaella Ficová, 20-ročná Talianska modelka a hviezda Big Brother Talianska 2008, dala do aukcie svoje panenstvo, aby si kúpila dom v Ríme a zaplatila za hodiny herectva. Prisahala, že nikdy nemala priateľa. Ficová prisľúbila, že nohavičky pôjdu dole za 1.8 milióna dolárov. Povedala, že „ Ak sa mi nebude páčiť, dám si pohár vína a zabudnem na to.“

7

Unigirl

Foto: www.cbsnews.com

V roku 2010, chudobná študentka z Nového Zélandu, ktorá je známa len pod svojim pseudonymom „Unigirl“ úspešne vydražila svoje panenstvo, aby si zaplatila univerzitné poplatky. Po tom, čo dostala 1 200 ponúk za svoju nevinnosť, prijala ponuku 32 000 dolárov, ktorá bola ako sama povedala nad jej očakávania. Bola vďačná za všetkých, ktorí prejavili záujem o jej inzerát.
Nie je to síce 250,000 dolárov, ale na knižky by to stačiť mohlo.

8

Catarina Miglioriniová

Foto: www.dailymail.co.uk

V roku 2012, Brazílska študentka predala svoje panenstvo v online aukcii za pozoruhodných 780 000 dolárov. Japonec Natsu sa postaral o silnú konkurenciu dvoch amerických záujemcov a indického márnotratníka, aby si zabezpečil rande s 20-ročnou Catarinou Miglioriniovou. Trvá na tom, že nie je prostitútka a že to robí len preto, aby priniesla pozitívny vplyv na svet tým, že získala peniaze na vybudovanie domov pre rodiny postihnuté chudobou v jej rodnom meste. Študentka telesnej výchovy nechala Austrálsky filmový štáb, aby ju prenasledoval na každom kroku pri natáčaní dokumentárneho filmu nazvaného „Hľadáme panny.“

zdroj: www.oddee.com

Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť