Nezaradené

Najkrajšia prechádzka sveta? Tento most ti dovolí zažiť niečo výnimočné!

Je príjemné len tak sa prejsť lesom. No čo tak prechádza nad lesom? The Kirstenbosch Centenary Tree Canopy Walkway v Kapskom meste je vychádzková trasa, ktorá dovoľuje pozrieť sa na les z úplne odlišnej perspektívy.

Táto trasa sa nachádza v maximálnej výške 12 metrov a zeme sa dotkne len dvakrát. Má niekoľko výhliadok, kde si môžeš užiť očarujúcu prírodu, no na viacerých miestach sa pozrieš aj priamo do lesa.

130-metrová trasa nevyžaduje žiadne poplatky. Takže ak si náhodou v Južnej Afrike, toto miesto nemôžeš minúť!

tree-canopy-walkway-path-kirstenbosch-national-botanical-garden-1 tree-canopy-walkway-path-kirstenbosch-national-botanical-garden-2 tree-canopy-walkway-path-kirstenbosch-national-botanical-garden-4 tree-canopy-walkway-path-kirstenbosch-national-botanical-garden-6 tree-canopy-walkway-path-kirstenbosch-national-botanical-garden-8 tree-canopy-walkway-path-kirstenbosch-national-botanical-garden-11 tree-canopy-walkway-path-kirstenbosch-national-botanical-garden-12 tree-canopy-walkway-path-kirstenbosch-national-botanical-garden-13 tree-canopy-walkway-path-kirstenbosch-national-botanical-garden-14 tree-canopy-walkway-path-kirstenbosch-national-botanical-garden-15

Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť