modre oci
Nezaradené

Polícia vo Švédsku zničila snehový penis, prišla pomsta gigantických rozmerov

Vo švédskom Göteborgu pobúrila mesto neznáma skupina, ktorá do snehu na miestnom jazere vykreslila veľký penis.

Znechutenie občanov bolo tak veľké, že zasahovať musela samotná polícia. Niekto jednoducho nemá zmysel pre humor. A keďže bol penis vykreslený na pomerne veľmi tenkom ľade a zmazať penis svojpomocne by bolo pre políciu príliš nebezpečné, na pomoc musela prísť upratovacia služba.

Keďže Švédi sú národ vynaliezaví, upratovacia služba úspešne penis zvláštnou metlou zničila.

No pochopiteľne sa našli aj takí, ktorým nielen obrovský penis nevadil, ešte ich aj bavil a snažili sa o jeho zachovanie. Na Facebooku vznikla skupina so 4000 členmi, ktorá proti odstráneniu umeleckého diela protestovala.

Keď samotný „odstraňovač penisu“ Emilian Sava skupinu zbadal, žiadal všetkých o odpustenie a vyzval ľud, aby prišli s niečím ešte väčším. Napokon sa o to postaral dokonca sám.

lead_large

Emilian si prenajal potrebné stroje, odviezol sa kúsok za centrum a pustil sa spolu s niekoľkými kumpánmi do práce. Trvalo to niekoľko hodín, no výsledok stojí za to.

Na poli na okraji mesta vznikol takýto snehový bambus. Ľudia sa spojili a vytvorili niečo tak gigantické, že vidieť to voľným okom zo zeme je prakticky nemožné.

Podľa niektorých médií sú obyvatelia z nápadu nadšení. Ľud prehovoril. Život pre snehové vtáky!

.src

Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť