modre oci
Nezaradené

Sen sa stal realitou, na trhu je už mesiac smartfón za 4$

V dnešnej dobe sú neoddeliteľnou súčasťou ľudí smartfóny. Sme ochotní za nich utrácať neuveriteľné peniaze. Na trhu sa objavujú stále nové, vylepšené verzie a mnohé firmy sa predbiehajú o prvenstvo. Tohto roku prišiel na trh smartfón z Indie, ktorý stojí len 4$!

Nevynili  by sme vás ak by ste si mysleli, že indický smartfón za 4$ je len snom. Indian  Express nám ukázali, že to je možné. Smarfón s názvom  Freedom 251, sa objavuje na trhu od 30. júna tohto roka.  Do sveta vypustili už takmer 200 000 kusov.

Pozeráte sa na mobil so 4 palcami s 960×540 rozlíšením, 1,3ghz procesorom, 1 gb RAM, 8mpx zadnou a 3,2 mpx prednou kamerou a Android 5,1.

UnBoxed.0.0
img: via theverge.com

 

Vedúci spoločnosti priznáva, že firma stráca na každom telefóne a dúfa, že v budúcnosti zarobí na rastúcej značke. Ak tento risk sa vyplatí, tak by sz  mohla zmeniť celková psychológia obchodu smartfónov.

 

Freedom 251 je cenovo dosiahnuteľný pre každého. Hlavná záhada je, či mobil je vôbec na niečo dobrý. Prešiel mesiac od predávania tohto telefónu, a na internete už môžete nájsť mnoho recenzií. Treba však podotknúť, že v tomto čase je smartfón vypredaný.

.src

Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť