modre oci
Nezaradené

Slovenská firma chce dobyť západ s inteligentným svetlom

Spoločnosť Goldee sa trhu predstavila mobilnou Goldee aplikáciou pre Philips hue žiarovky, ktorá ponúka dynamické svetelné scény a umožňuje kontrolovať svetlo priamo zo smartphonu. Aktuálne Goldee odhalila spoločnosť svoj Goldee light controller. Ide o moderný vypínač inštalovaný na stene v domácnosti, ktorý využíva senzory a využíva ich na ovládanie inteligentných funkcií.
Goldee je určený pre každého, kto túži po komfortnom domove budúcnosti. Keďže sa ovláda jednoduchými gestami, dokáže ho ovládať naozaj každý. Inštaluje sa jednoducho: stačí ho vymeniť za starý vypínač. Pre využitie farebných svetelných scén obsahujúcich 16 miliónov farieb je nutné použiť smart LED žiarovky (Philips hue, LIFX, iLumi).

Zariadenie Goldee, slovenská firma Goldee oddnes propaguje v USA vlastnou kampaňou na www.getgoldee.com . Tím už svoj vynález niekoľko týždňov dokončuje priamo v San Franciscu, kde tiež zbiera spätnú väzbu. Pozrite sa na pekné video, ktoré produkt aj celú firmu predstavuje, a hneď v tom budete mať jasnejšie (a možno sa vám rozsvieti úplne).

Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť