modre oci
Nezaradené

VIDEO: Skupina OK Go opäť prekvapila, svoj nový videoklip natočili za 4 sekundy

Myslíte si, že sa vyše štvorminútový videoklip nedá natočiť za 4 sekundy? Ak áno, ste na omyle. Skupina OK Go sa opäť nedala zahanbiť a nový klip k piesni The One Moment je zase raz inovatívny.

Hoci skupinu OK Go nepoznáte, je možné, že ste už videli niektorý z ich netradičných videoklipov. Kapela sa preslávila videom k piesni Here It Goes Again, v ktorom na bežeckých pásoch predviedli zábavnú choreografiu, no pozornosť upútalo aj video k piesni Needing/Getting (klipy si môžete pozrieť kliknutím na názov piesne).

ok-go-the-one-moment-music-video_dezeen_2364_col_2img: OK Go

Americkí muzikanti si aj tentoraz pre svojich fanúšikov pripravili ďalší unikátny kúsok. Ich posledný videoklip je plný kreativity, farieb a je zložený zo záberov, ktorých zachytenie trvalo 4,2 sekundy.

ok-go-the-one-moment-music-video_dezeen_2364_col_0img: OK Go

Video vzniklo pod režisérskou taktovkou speváka Damiana Kulasha, ktorý chcel vytvoriť vizuálnu prezentáciu názvu skladby. „Pieseň je oslavou tých momentov v našich životoch, kedy sa cítime najviac nažive. Ľudia si často neuvedomujú vlastnú pominuteľnosť. Preto sme sa rozhodli zobraziť myšlienku jedného momentu vo videoklipe. Vytvorili sme moment totálneho chaosu a zmätku,“ povedal Kulash.

ok-go-the-one-moment-music-video_dezeen_2364_col_4img: OK Go

Tento moment tvorila séria 318 malých za sebou nasledujúcich udalostí, ktorých natočenie trvalo 4,2 sekundy. Udalosti nakrútili na jeden záber (sedem pohybov kamery) pomocou špeciálnej vysokorýchlostnej kamery a video po spomalení nabralo nové rozmery.

Páči sa vám nové video od OK Go?

 

.src

Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť