modre oci
Osobnosti, Zaujímavosti

10 obyčajných ľudí, ktorí sa náhodne stali hollywoodskymi hviezdami

V Hollywoode existuje nespočetné množstvo talentovaných hercov a herečiek. Každý z nich má svoj jedinečný príbeh za cestou ku herectvu. Mnoho z nich sa muselo tápať skúškami na vysokej škole, no existujú tu aj tí, ktorí sa k tomuto povolaniu dostali iba náhodou, kedy boli v správny čas na správnom mieste. Vedeli ste, ako sa dostali k herectvu vaši obľúbené tváre?

 

Harrison Ford

Harrison pracoval ako kulisár a v čase kedy ho objavil George Lucas bol stolárom.

Evangeline Lilly

Pracovala ako letuška. Po jednom lete cestovala domov. Táto cesta sa jej stala osudnou, pretože ju zazrel agent z modelingovej agentúry.

Will Smith

Raz sa Will Smith stratil na parkovisku, kde sa opýtal o pomoc neznámeho človeka. Zhodou náhod bol tento človek viceprezidentom Warner Brothers.

Toni Braxton

Toni si jedného dňa spievala popri tom ako tankovala benzín. Muž, ktorý stál vedľa nej sa jej opýtal či nemá záujem o kariéru speváčky.

Bruce Willis

Mladého Bruca si kamaráti doberali kvôli jeho problému s koktaním. Školské predstavenia, mu ale pomohli sa tohoto problému zbaviť.

Natalie Portman

11 ročná Natalie si po hodine tanca zašla do pizzerie, kde ju zaregistroval agent z modelingovej agentúry, ktorý ju povzbudil aby začala kariéru ako modelka.

Clint Eastwood

Clint prežil haváriu lietadla a bol pozvaný do televíznej šou, kde si ho všimol agent.

Jason Statham

Jason predával falzifikáty voňaviek či kabeliek v uliciach Londýna. Agent z modelingovej agentúry ho zazrel v nákupnom centre.

Steven Seagal

Steven bol majstrom bojového umenia aikido. Jeden z jeho študentov sa stal agentom a tak odporúčil svojmu trénerovi aikida hereckú kariéru.

Nick Jonas

6 ročný Nick čakal u kaderníka na mamu a popri tom si spieval. Istá žena v kaderníctve ho počula a zavolala agenta.

.src

Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť