modre oci
Nezaradené

Tvorcovia filmov nie sú bezchybní, dokazujú to tieto zvláštne a často nelogické momenty

Nielen život ponúka trápne momenty, nájdete ich aj v takmer dokonale pripravených filmoch. Kde urobili tie najznámejšie produkcie chybu?

Tieto malé detaily vo filmoch často prehliadneme. Aj filmári sú len ľudia a občas sa im podarí do príbehu zasadiť úplne nelogickú vec. Pozornejším fanúšikom nič neunikne a dnes vám ponúkame výber niekoľkých trápnych a odteraz nezabudnuteľných momentov kinematografie.

Do filmu Americký ostreľovač sa zrejme nepodarilo prepašovať skutočné bábätko. Využili tak falošnú bábiku, ktorej pohyb dodáva sám Bradley Cooper.

img: buzzfeed.com / Village Roadshow Pictures

Čašníčka v Pomáde sa v tomto prípade snaží zhasnúť lakťom, keďže má plné ruky. Ak sa pozriete bližšie zistíte, že ten vypínač v skutočnosti vôbec netrafila.

img: buzzfeed.com / RSO Records

Azda najväčšou chybou boli oči malej Lily Potterovej. Vo filme o najslávnejšom čarodejníkovi Harry Potterovi stvárnilo jeho maktu malé hnedooké dievča. Harry mal však oči po celý čas zelené a mnohí mu často pripomínali, že práve tie má po svojej matke.

img: warnerbros.com

Kulisári pri filme Matrix odviedli tak dobrú prácu, že ju dokonca bolo vidieť. Už stačilo len udrieť na správne miesto.

img: buzzfeed.com / Village Roadshow Pictures

Postava Rona Woodroofa v Dallas Buyers Club pravdepodobne nemala stroj času. Inak by to vysvetľovalo plagát modelu Lamborghini Aventador za jeho chrbtom už v roku 1985, pričom tieto autá sa začali vyrábať až od roku 2011.

img: truthentertainment.us

Julia Roberts zrejme čaruje pri raňajkách, pretože v legendárnej Pretty Woman si najprv vychutnáva croissant a hneď v nasledujúcej scéne sa zrazu objaví lievanec.

img: buzzfeed.com / Paramount Pictures

img: buzzfeed.com / Touchstone Pictures

Ďalšia výmena farby očí sa udiala u Legolasa, známeho z trilógie Pán Prsteňov. Ešte v tej bol hnedooký, no v Hobitovi jeho oči zrazu zmodrali. Režisérom bol pritom ten istý človek – Peter Jackson.

img: warnerbros.com / New Line Cinema

img: warnerbros.com / New Line Cinema

Trochu nelogickosti sa vnieslo aj do filmu Ace Ventura. V tomto prípade sa hneď v nasledujúcej scéne zo šachovnice jednoducho vytratili figúrky.

img: youtube.com / Morgan Creek Productions

img: youtube.com / Morgan Creek Productions

Zmätený Tom Hanks a jeho oliva v romantickom filme Láska cez internet. Kým v prvej scéne už olivu do martini svojho otca pridal, v nasledujúcej ju pridáva znovu.

img: buzzfeed.com / Warner Bros.

img: buzzfeed.com / Warner Bros.

Vo filme Tombstone sme sa preniesli na zaujímavé miesto, kde neprší všade rovnako.

img: sebastian.sbecerra.com

Tvorcovia animákov to taktiež nemajú ľahké a občas jednoducho urobia chybu. Ako v prípade Elsy a jej ľadového kráľovstva, kde si vrkoč zozadu prehodí doslova cez rameno.

img: buzzfee.com / Walt Disney Pictures

No a na záver tu máme Jacka Dawsona, ktorý predpovedá budúcnosť. V Titanicu totiž spomína jazero Wissota, ktoré bolo umelo vytvorené až päť rokov po tragédii.

img: hellogiggles.com

img: Titulná foto via silvermanmortgage.com

.src

Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť