modre oci
youtube.com - In The Now
Nezaradené

Dievča, ktoré predala pedofilnej skupine vlastná matka bolo znásilňované každý deň po dobu 5 a pol roka

Anneke Lucas, v súčasnosti už 53 ročná žena, nebojácne opisuje svoje strašné zážitky z minulosti, keď slúžila ako sexuálny otrok pre aristokratický pedofilný spolok v Belgicku.

Táto udalosť sa udiala v roku 1969 keď mala Anneke iba šesť rokov. S odstupom času sa na základe organizácie Global Citizen rozhodla prehovoriť o svojich zážitkoch:

Keď som mala šesť rokov, moja vlastná mama ma začala za peniaze ponúkať komukoľvek, kto mal záujem a zavolal. Organizáciu týchto pedofilov vtedy viedol jeden belgický minister. Pedofili zvyčajne pochádzali z najvyšších kruhov.

Anneke si spomína, že prvý raz ju zobrala do kruhu pedofilov upratovačka, ktorá pracovala pre jej mamu. Zvyčajne ju vozievali na tieto orgie pravidelne cez víkendy, čo znamená, že bola vystavená znásilňovaniu a iným spôsobom ponižovania a zneužitia skoro šesť hodín týždenne. Keď mala dvanásť, bola už dokopy znásilnená po dobu viac ako 1700 hodín!

Raz bola odvezená na orgie, kde ju podľa jej vlastných slov nútili jesť ľudské exkrementy. Cítila sa ponížená a zlomená.

Všade bolo vždy veľa alkoholu a drog. Deti boli tovar. Najhodnotnejší a najviac chcený tovar, ktorý používali na sex. Žiadne dieťa si nezaslúži to, čím som si prešla a čím si prechádzajú tisícky iných detí na svete.

Po takmer piatich rokoch! traumy dovŕšila Anneke 11 rokov a bolo jej povedané, že už sa na nič viac nehodí. Bolo to vtedy, keď sa rozhodlo o tom, že ju zavraždia.

Priviazali ma na mäsiarsky stôl, ktorý bol čierny od krvi iných detí, ktoré tam boli predo mnou. Jeden muž nútil ostatné deti, aby mi ubližovali. Bolo to súčasťou ich zasvätenia.

Nakoniec mala Anneke šťastie a zachránil ju jeden z politikov, ktorí ju zneužívali výmenou za dohodu, že bude pracovať pre pedofilnú sieť.
Vrátila som sa k svojej matke. Bolo neuveriteľne ťažké žiť doma, pretože moja matka sa cítila zle, kvôli tomu, že už ma nemohla viac potrestať. Snažila som sa ju potešiť najviac, ako som vedela. V šestnástich som odišla z domu a žila s chlapom, ktorý mal 30. No hneď ako som sa k nemu nasťahovala, vyšlo najavo, že ma chcel znova iba na sex.

Po rokoch utrpenia sa Anneke presťahovala z Belgicka a žila chvíľu v Londýne, Paríži a Los Angeles. Nakoniec sa usadila v New Yorku a narodila sa jej dcéra. V súčasnosti sa snaží zvýšiť povedomie o sexuálnej práci detí a založila aj organizáciu Liberation Prison Yoga na pomoc detským obetiam sexuálneho násilia.

Podľa policajnej správy je teraz na belgických vyšetrovateľoch, aby preverili výpoveď Anneke a podnikli legislatívne kroky…

Video so spoveďou Anneke

zdroj: elitedaily.com

Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť