lumidolls.com
Nezaradené

Na trhu sa objavujú realistické bábiky na sex, v Barcelone s nimi dokonca otvorili „dom rozkoše“

V Španielsku sa zrejme nechali strhnúť fantáziou a momentálne hľadajú na tento sexuálny biznis s bábikami sponzora na expanziu do Veľkej Británie.

Španielska sexuálna agentúra s bábikami LumiDolls prevádzkuje jeden „dom rozkoše“ v Barcelone. Nedávno potvrdili, že by svoje služby chceli rozširovať po svete: „V súčasnosti sme v procese rozširovania a hľadania miest v iných krajinách.“

Foto: lumidolls.com

Za menej ako 100 libier za hodinu si u nich zákazníci môžu vybrať jednu zo štyroch flexibilných silikónových bábik a požiadať, aby boli oblečené do akéhokoľvek oblečenia. Figuríny sú vyrobené z termoplastického elastoméru a majú tri otvory, dokonca môžu byť nastavené do rôznych sexuálnych polôh. Bábiky majú tiež svoje vlastné mená a dané vlastnosti.

Foto: lumidolls.com

Na svojej internetovej stránke Lumidolls tvrdí, že štyri bábiky sú submisívne a umožňujú zákazníkom plniť ich fantázie bez obmedzenia. Spoločnosť zaručuje vysoké hygienické štandardy a garantujú, že ​​každá bábika je dôkladne očistená dezinfekčnými prostriedkami pred každým použitím a aj po ňom.

Aj keď to znie všetko dosť zvláštne, učiteľ práva John Danaher uviedol, že sexuálne roboty by mohli byť dobrou náhradou za ľudské prostitútky, čo môže pomôcť v boji so sexuálnym otroctvom a obchodovaní s ľuďmi. Kampaň proti sexuálnym robotom však varovala, že tieto bábiky môžu v mužoch zbudiť predstavy, že ženy sú len objektami na sexuálne uspokojenie.

zdroj: iflscience.com

zdroj: mirror.co.uk

Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť