modre oci
Nezaradené

Najsledovanejší cyklista tohto víkendu? Žiaden Sagan,… Sajfa!

Nie je profesionál, ale cíti sa na výkon, za aký by sa nemuseli hanbiť ani svetové cyklistické esá.  Populárny slovenský moderátor je presvedčený, že dokáže za 60 hodín našliapať na rotopede vzdialenosť rovnajúcu sa cyklistickému výletu do Ázie. Sledujte naživo, či to zvládne!

headline foto

Na bicykli teraz Sajfa potí krv, každý deň prejde hneď niekoľko stoviek kilometrov. Snaží sa zistiť, čo všetko jeho telo vydrží. „Trúfam si a verím, že to dám! Musím sa prekonať,“ nešetrí sebavedomím. Sajfova snúbenica Veronika Ostrihoňová si o úsilí svojho partnera myslí svoje: „Totálne mu preplo,“ posťažovala sa. „Čo si zase potrebuje dokazovať? Mám oňho strach, nič podobné ešte neskúsil.“  

DSC_2293-edit

 

Nadšení nie sú ani ďalší ľudia zo Sajfovho okolia. „Úprimne? Urobí hocičo, aby na seba upozornil. Čo bude ďalej? Nechá sa vystreliť na Mesiac?“ ironicky konštatuje nemenovaný zdroj z rádia, v ktorom moderátor pracuje.

Sajfa sa pustí do svojej životnej jazdy v piatok 29. apríla o ôsmej ráno pred bratislavským obchodným centrom Cubicon a bude sa snažiť  plniť cieľ v limite dvoch dní, najneskôr do nedele  20:00. Príď sa na jeho snaženie už tento piatok, v sobotu alebo v nedeľu  pozrieť aj ty – a rozhodni sa, či mu pomôžeš a vystriedaš ho aspoň na chvíľu v šliapaní, alebo si prisadneš do rikše ťahanej za rotopedom, čím mu riadne zavaríš.

dobri zli

„Som pripravený na každú alternatívu, takže ani prípadní neprajníci ma nerozhodia. Poctivo som trénoval,“ s optimizmom hodnotí svoju aktuálnu športovú formu Sajfa. Či sa za svoje slová postaví aj v nedeľu večer, je však otázne.

Nech už v tebe zvíťazí prajnosť alebo škodoradosť, môžeš len získať. Každý, kto sa do akcie zapojí, sa dostane do hry o lukratívnu dobrodružnú cenu, dve letenky do Ázie, navyše môže priamo na mieste ochutnať maggickú chuť Ázie vo forme netradičného kulinárskeho prekvapenia MAGIC ASIA. Sajfu prídu „podporiť“ viaceré známe osobnosti ako Filip Šebo, Marcel a Junior, Barbora Švidráňová, Lukáš Adamec, Evelyn  a ďalší. Zlé jazyky ale tvrdia, že namiesto povzbudivého potľapkania po pleci sa kamaráti moderátora oveľa viac tešia na to, ako si posedia v rikši…

Bližšie informácie o akcii, program aj nonstop priamy prenos zo Sajfovho šliapania nájdeš tu.

DSC_2282-edit

FOTO plagat

 

Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť