Nezaradené

Netradičné šperky žijú svojím vlastným životom

Šťastné náhody existujú. Dôkazom je kvetinárka Susan McLeary, ktorá sa ku floristike dostala náhodou. Výsledkom sú dnes šperky plné zelene a života.

living-succulent-plant-jewelry-passionflower-susan-mcleary-9
img: boredpanda.com

Nosiť sukulenty ako doplnok? Komu by to napadlo, keď ich väčšinu času vídame pevne zasadené v kvetináčoch alebo vonku v záhradách. Americká kvetinárka sa vyhrala s fantáziou a vytvorila sériu šperkov, ktoré doslova žijú vlastným životom. Sukulenty, prispôsobujúce sa aj suchému prostrediu sú starostlivo vyberané, pripojené k základným doplnkom a počas ich nosenia môžu rásť 2 až 4 týždne. Neskôr si svoj šperk – rastlinu môžete dokonca zasadiť a uchovať tak na dlhšie obdobie.

living-succulent-plant-jewelry-passionflower-susan-mcleary-10

img: boredpanda.com

Doplnky plnili zo začiatku funkciu netradičného zdobenia nevesty. Americká kvetinárka brala tvorbu šperkov ako svoju záľubu a ku kvetom sa dostala až keď ju kamarátka požiadala o pomoc v prípravách na svadbu. Kvety ju zaujali natoľko, že svoje dve vášne spojila a začala vytvárať rastlinné prstene, náramky, náhrdelníky a náušnice. Stali sa objektom niekoľkých fotografov a sukulentné šperky sú dnes voľne dostupné na predaj.

living-succulent-plant-jewelry-passionflower-susan-mcleary-4living-succulent-plant-jewelry-passionflower-susan-mcleary-2living-succulent-plant-jewelry-passionflower-susan-mcleary-8

img: boredpanda.com

.src

Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť