modre oci
Nezaradené

Pig Beach – Bahamy: Pláž, na ktorej sa voľne pohybujú prasiatka

Neznášate priemyselný veľkochov? Tak potom je tu práve pre vás pláž na Bahamách plná milých prasiatok, ktoré tú žijú vo voľnej prírode. Nájdete tu približne 20 prasiatok, no okrem nich tiež mačky, sliepky i kozy.

pig-3img: via edreams.pt

pig-2img: via travelsandliving.com

Bahamy sa nachádzajú v Atlantickom oceáne, východne od Floridy v USA, severne od Kuby. Bahamy sa stali oficiálnym domovom plávajúcich prasiatok. Turisti tak majú jedinečnú príležitosť zaplávať si alebo potápať sa v mori s prasiatkami na neobývanom ostrove Big Mayor Cay, ktorý je domovom týchto milých stvorení.

pig-5img: via dailymail.co.uk

Rodinky rozkošných ošípaných sa stali neuveriteľne populárnymi medzi turistami i novinármi. Celé dni sa vyhrievajú na piesočnatých plážach a plávajú v príboji. Hoci by sa nám zdalo, že ošípané sú divoké zvieratá, tieto prasiatka sú výnimočne priateľské. Vybiehajú spod mandľovníkov uvítať turistov, ktorí im vždy prinesú niečo pod zub.

pig-7img: via wowamazing.com

pig-4img: via listentolena.com

Ako sa však prasiatka skutočne dostali na neobývaný ostrov nevieme. Jeden mýtus hovorí, že ošípané sa na ostrov dostali na lodi s námorníkmi, ktorí však stroskotali, ale prasiatkam sa podarilo doplávať a prežiť. Dnes ostrov obýva zhruba 20 prasiatok, ktorým sa tam darí predovšetkým vďaka trom sladkovodným prameňom a pohostinnosti Bahamčanov i turistov z celého sveta.

pig-1img: via travelandleisure.com

Ak teda rozmýšľate kam na dovolenku a túžite zažiť opäť niečo nové, plávanie s roztomilými ošípanými sa zdá byť naozaj zábavné!

pig5img: instagram.com

pig4img: instagram.com

pig3img: instagram.com

pig2img: instagram.com

pig1img: instagram.com

.src

Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť