Nezaradené

Top 10 filmov, v ktorých je vášeň intenzívna tak veľmi, že ju môžete cítiť skoro z každej scény

Zmyselnosť, vzájomná príťažlivosť či nadšenie sú veci, ktoré inšpirujú filmárov. Vo filmoch sa riešia rozporuplné pocity, životné rozhodnutia alebo otázky záchrany života. V článku môžete nájsť 10 filmov, v ktorých sú tieto popísané pocity alebo myšlienky tak intenzívne, že je ich cítiť skoro z každej scény.

1

Prvotný hriech

Sila, neha, láska, nádej, hnev…. V tomto filme uvidíte mnoho ľudských emócií a pocitov. Tento krásny príbeh vás naučí zasa veriť v lásku a nakazí vašu dušu a myseľ.
1
img: via brightside.me

csfd.cz

 

2

Milenec alebo vrah

Nicole, mladé a neskúsené dievča stretne krásneho a okuzľujúceho muža  Davida. Oslepená svojimi citmi, si  Nicole vôbec nevšíma ako sa jeho láska mení na posadnudosť. Fascinujúci thriller dokáže držať diváka vtrhnutého do deja do poslednej minúty filmu.

4
img: via brightside.me
csfd.cz
3

Ľúbi ma, neľúbi ma

Intrigujúci film rozpráva príbeh Angeliky, mladej študentky. Tá je zamilovaná do ženatého muža, ktorý nikdy nebude jej. Tento príbeh je plný paranoidných fantázií a veľkej predstavivosti.

5
img: via brightside.me

csfd.cz
4

Nehovor s cudzincami

Sarah Taylor je úspešná psychologička, ktorej práca je oveľa viac vzrušujúcejšia než jej osobný život. Vie všetko o pocitoch a túžbach druhých, no nevie kontrolovať svoje vlastné. Sarah žije pokojný a jednoduchý život, no všetko sa zmení, keď stretne cudzinca.

7
img: via brightside.me
csfd.cz
5

Veľká láska

Tento prekrásne natočený seriál si budete užívať od začiatku po koniec. Má všetko, čo má film mať, brilantní herci a úžasná hudba. Emily má len 16, keď stretne Macieka, pohľadného muža. Dievča sa do neho na prvý pohľad zaľúbi a presťahuje sa k nemu. Avšak láska sa nakoniec mení na boj o život.

8
img: via brightside.me

csfd.cz
6

Neverná

Connie je obyčajná žena s New Yorku, ktorá žije šťastný život s mužom a ich synom. Avšak, jej život sa náhle zmení po tom, čo stretne mladého francúza so šibalským úsmevom.

9
img: via brightside.me

csfd.cz
7

Posadnutosť

Zdá sa, že Stephen Fleming a Anna Barton nemajú nič spoločné. Napriek tomu sa do seba zaľúbia od začiatku. Stephen zistí, že sa nevie pri Anne ovládať. Užije si neveru napriek jeho rodinnému zázemiu a napriek tomu, že táto žena je snúbenica jeho syna……

10
img: via brightside.me
csfd.cz

 

 

8

Nehýb sa

V príbehu vystupuje doktor s veľkým majetkom, ktorý sa zamiluje do jednoduchej ženy z predmestia. Čelí ťažkému rozhodnutiu, či si zvoliť lásku alebo rodinu, nakoniec si zvolí jeho rodinu, no spomienky na ňu ho stále mátajú.

11
img: via brightside.me
csfd.cz

 

 

9

Poštár zvoní vždy dvakrát

Táto kriminálka s nádychom drámy je určite odvážna, niekedy až krutá, nejednoznačná a nesmierne zložitá. Hlavné postavy sú pomerne kontroverzné. No herci sú tak geniálny, že udržujú diváka prilepeného k obrazovke od začiatku filmu až po koniec.

12
img: via brightside.me

csfd.cz

 

 

10

Láska a .

Tento film má klasický príbeh ľúbostného trojuholníka. Dej sa zdá byť predvídateľným, no potom prichádza zápletka a všetko sa náhle zmení.

14
img: via brightside.me

csfd.cz

.src

Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť