modre oci
Zaujímavosti

Zašívanie pohlavných orgánov alebo pitie spermií. Pozrite si 7 bizarných sexuálnych rituálov

V niektorých rozvojových častiach zemegule sú sexuálne zvyky zarážajúce. Teda aspoň pre nás. To, čo my považujeme za bizarné, je pre tamojších ľudí súčasťou bežného života. V tomto článku sa dočítate o sedmičke takých rituálov.

  1. Dievčatá v niektorých kmeňoch východnej časti Afriky majú vonkajšie pohlavné orgány zašité. „Medzi nohami“ majú len malý otvor, ktorý slúži ako vývod pre moč a menštruačnú krv. Tento rituál má zabrániť predmanželskému sexu.
  2. Muži v brazílskych kmeňoch sa ženy pokúšajú presvedčiť k sexu milým spôsobom. Dávajú im darčeky.
  3. Keď žena v Ghane ovdovie, musí stráviť noc s cudzím mužom, aby očistila ducha zosnulého manžela.
  4. Jeden kmeň v Novej Guinei povoľuje sex medzi deťmi. Dievčatá môžu pohlavne žiť už od 6 do 8 rokov, chlapci od 10 do 12 rokov. A hoci majú povolený predmanželský sex, spoločné „predmanželské“ stolovanie nie je v tomto kmeni prípustné.
  5. Chlapci obývajúci Cookove ostrovy môžu pohlavne žiť už od 13 rokov. Aby sa naučili „správne ťahy“, majú sex so staršími ženami. Tie chlapcov učia, ako dlhšie vydržať alebo ako správne potešiť partnerku.
  6. V Kambodži existujú prístrešky určené tínedžerkám, ktoré majú chuť na sex. V ich môžu tráviť noci s mnohými chlapcami, až kým si nenájdu životného partnera.
  7. Mladíci z kmeňa Sambians (Nová Guinea) žijú mimo žien – výhradne v mužskej spoločnosti. Súčasťou ich spolunažívania je rituál, pri ktorom musia piť spermie najsilnejších bojovníkov kmeňa.

.src

Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť