podvadzanie partnera
Jednohubky, Zaujímavosti

10 typov ľudí, ktorí najčastejšie podvádzajú svojich partnerov

Ak chcete vedieť, kto najviac inklinuje k podvádzaniu svojho partnera/partnerky, prečítajte si nasledujúce riadky.

V súčasnosti prebieha niekoľko štúdií, ktoré sa snažia odhaliť dôvod, prečo dochádza k podvádzaniu. Prečítajte si o 10 TOP typov ľudí, ktorí podvádzajú najviac.

1

Učiteľky

Na základe štúdie Ashley Madison sa zistilo, že učiteľky často podvádzajú a dobre vedia, ako na to.

2

Ľudia, ktorí aspoň raz niekoho podviedli

Výskum z Univerzity v Alabame potvrdil, že ľudia, ktorí majú skúsenosť s podvádzaním v tom často radi pokračujú namiesto toho, aby sa poučili z vlastných chýb.

3

Nemravný partner

Sexuologička Mary Jo Rapin hovorí, že muž, ktorý podvádza je v spálni nemravnejší, jeho sexuálna túžba sa zvyšuje, čo vyplýva z toho, že manželke predvádza to, čo sa naučil od svojej milenky. Ak však milenka nie je poruke, vráti sa k manželke.

4

Fanúšikovia Rock and roll

Podľa webovej stránky Illicit Encounters 41% fanúšikov rock and rollu aspoň raz v živote podviedli svojho partnera. Paradoxne fanúšikovia hip-hopu sú svojim partnerom vernejší.

5

Bohatí muži

Bohatí muži majú moc a bohatstvo vo svojich rukách, preto majú problém skĺbiť kariéru a vzťah dokopy. Svoju moc neraz využívajú pri podvádzaní svojich partnerov.

6

Chudobné ženy

Štúdie ukázali, že chudobnejšie ženy sú náchylnejšie k podvádzaniu svojich partnerov. Je to tým, že sa snažia vyšplhať sa stále vyššie po tzv. spoločenskom rebríčku práve týmto spôsobom.

7

Francúzi

Francúzi sú známi ako vášniví milenci, preto nie je žiadnym prekvapením, že až 75% Francúzov sa priznalo k tomu, že podviedli svoje partnerky.

8

Osoby závislé na sociálnej sieti

Ľudia závislí na sociálnych sieťach inklinujú k podvádzaniu, čo vychádza z toho, že ich vzťahy sú naštrbené ich závislosťou.

9

Vysokí muži

Ženy si o vysokých mužoch myslia, že sú lepší a milší partneri. Štúdie však ukázali, že muži nad 170 cm sú náchylnejší k podvádzaniu ako nižší muži.

10

Ľudia, ktorých vek končí deviatkou

Ľudia vo veku 19, 29, 39 … vraj podvádzajú viac, čo je spôsobené ukončením jednej dekády a následným začatím druhej dekády. Je to ten správny čas na rozhodnutia, ktoré môžu zmeniť vašu životnú cestu. Niektorí ľudia si však myslia, že práve experimentovanie v tejto oblasti je správnou voľbou k zmene svojho života.

.src

Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť