Nezaradené

Ukážeme vám 10 obrázkov: Ktorú farbu ste si všimli ako prvú? Vyskúšajte si test osobnosti

Existuje nespočetné množstvo spôsobov, ako zistiť niečí typ osobnosti. Vyskúšajte si spraviť tento a skúste nám v komentároch dať vedieť či to na vás sedí.

Všetko, čo budete musieť urobiť, je pozrieť sa na obrázky a zvoliť farbu, ktorá vám ako prvá padla do oka. Aby sme povedali pravdu výsledky nás dosť prekvapili. Preklad máte pod testom.

Kliknite na: Let´s play

R

Realista

Podľa vášho vnímania farieb ste skutočný realista. Pozeráte sa na svet veľmi realistickým spôsobom, vidíte ľudskú prirodzenosť ako prežitie najschopnejších. Mysliíte strategicky, logicky a pri rozhodovaní alebo hodnotení ostatných používate viac rozum než emócie. Spravodlivosť, morálka, pravda a tvrdá práca sú slová, ktoré si ceníte a za ktorými stojíte.

S

Surealista

Ste skutočný surealista. Myseľ vám pracuje v abstraktnom vnímaní, vaša predstavivosť je silná a živá. Vidíte svet z jedinečnej a tvorivej perspektívy. Všimnete si detaily a symboly v každodenných veciach, ktoré väčšina ľudí nemá mať čas spozorovať. Máte afinitu k umeleckému vyjadreniu a vždy by ste si radšej zvolili žiť život na hrane, než ten ohraničený normami.

I

Idealista

Vaším vnímaním farieb sa najviac hodíte do definície idealistu. Svet je vo vašich očiach čarovné miesto plné dobra, nádeje a krásy. Váš optimistický postoj vám umožní vidieť v ľuďoch to najlepšie a tým máte ľahší pohľad na život. Naozaj veríte, že všetci ľudia sú vo vnútri ich sŕdc dobrí a že skrze súcit, komunikáciu a porozumenie môže byť svet lepším miestom. Viete sa vcítiť s ľuďmi a oceniť krásu našich rozdielov. Tiež si všímate symbolické významy skryté v každodenných veciach a pozorujete svetlo okolo seba, aj keď iní vidia tmu.

Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť