Nezaradené

Pneumatiky, na ktorých nikdy nedostanete defekt

Defekt dokáže zničiť aj ten najlepší cyklistický výlet. No tentokrát môžu cyklisti zabudnúť na lepiacu súpravu a hustilky, pretože spoločnosť Nexo vytvorila revolučné pneumatiky, aby tak zabezpečila nadšencom cyklistiky nerušenú jazdu.

Ambiciózni Američania, ktorí stoja za projektami Nexo Tires a Ever Tires vyvinuli pneumatiky, ktoré sa nikdy nevyfučia. Ani to nie je možné, pretože neobsahujú žiadny vzduch ani dušu. Za týmto zázrakom stojí vlastnoručne vyvinutý materiál Nexell (polymérová zmes) a inovatívny dizajn pneumatiky, ktorý zabezpečuje, aby jazda na bicykli nebola až taká tvrdá.

Tento produkt je dodávaný v dvoch rôznych formách – pneumatiky, ktoré sa môžu namontovať už na existujúce kolesá so životnosťou takmer 5-tisíc kilometrov alebo také, ktoré nahradia celú sadu kolies a vydržia až 8-tisíc kilometrov. Ponúkajú nielen dokonalú rovnováhu medzi pružnosťou a odolnosťou, ale sú aj ekologicky šetrné. Tieto pneumatiky sú vyrobené z jediného materiálu, takže ich recyklácia je veľmi jednoduchá. Vzhľadom na to, že každoročne sa na svete vyprodukuje až 10 miliónov ton bicyklových pneumatík a duší, je to určite krok správnym smerom.

Prví zákazníci sa môžu tešiť z tohto produktu už začiatkom januára budúceho roka. Cena sa pohybuje od 75 dolárov za najlacnejší set až do 360 za ten najdrahší.

img: via boredpanda.com

img: via boredpanda.com

img: via boredpanda.com

airless-flat-free-tire-bike-nexo-15img: via boredpanda.com

img: via boredpanda.com

.src

Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť