Nezaradené

Poloha, v ktorej spíte, odhalí, kto ste

Jednoduchý test, ktorý možno prezradí niečo málo o tom, kto ste. Pozrite si obrázky a vyberte pozíciu, v ktorej si myslíte, že najčastejšie spíte.

271705-R3L8T8D-650-cWBksegUF9Y

1. Keď nemôžete zaspať bez pokrčených kolien ležiac na boku, potom ste pokojný a spoľahlivý človek. Neurážate sa bez príčiny a nebojíte sa budúcnosti. Usmievate sa aj počas tých najmizernejších zimných rán a viete sa prispôsobiť prakticky všetkým zmenám, ktorí sa vám v živote vyskytnú.

2. Ak spíte prevažne v embryonálnej polohe, tak často mávate pocit potreby ochrany, porozumenia a sympatizovania. Pri takomto „zakrútení sa“ sa snažíte odstrihnúť od problémov, ktorým musíte v živote čeliť. Perfektným východiskom pre váš talent a potenciál by mohlo byť maľovanie obrazov, tanec alebo písanie blogu.

3. Keď spíte ležiac na bruchu s vytŕčajúcimi nohami a rukami, ste vodca. Jednáte impulzívne a často preberáte iniciatívu, aby ste sa uistili, že máte poriadok v osobnom aj kariérnom živote. Najradšej máte všetko dopredu naplánované a nie ste veľkým fanúšikom prekvapení. Vaša vytrvalosť a zmysel pre zodpovednosť vám pomôžu dosiahnuť veľký úspech.

4. Ak spíte na chrbte, potom ste s najväčšou pravdepodobnosťou pozitívny človek, ktorý miluje život, dobrú spoločnosť a je zvyknutý byť v strede pozornosti. Pracuje neústupne a vytrvalo a vždy radšej poviete pravdu. Tí, ktorí spia v tejto polohe sú často ľudia s veľmi silnými osobnosťami.

5. Ak spíte ako vojak v pozore, na chrbte s rukami pozdĺž tela, pravdepodobne ste veľmi usporiadaná osoba, ktorá vie, aké sú jej životné ciele a uvážene sa ich snaží dosiahnuť. Takýto človek je prísny, pedantný a náročný, no najväčšie požiadavky má často sám na seba.

6. Keď spíte ako volavka, na boku s jednou nohou pokrčenou, vaša osobnosť je nepredvídateľná a často inklinujete k najrôznejším druhom dobrodružstva. Vaša nálada sa môže tak rýchlo zmeniť, že to môže byť pre vaše okolie veľmi mätúce. Rozhodnúť sa je pre vás náročné, ale vo všeobecnosti dávate prednosť stabilite, pokoju, pohode a dôkladnosti.

Sleep like a baby

A ak spíte vo viacerých rôznych polohách, je to znamenie toho, že máte mnohostrannú osobnosť, ktorá vo svojich zákutiach možno skrýva niečo, čo ste vy sami ešte zatiaľ neobjavili.

.src

.src

.src

Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť