Jednohubky

Viete, prečo sa obrúčka nosí na „prstenníku“?

Číňania majú vysvetlenie…

Podľa učenia Číňanov predstavuje palec našich rodičov. Ukazovák súrodencov. Stredný prst podľa nich predstavuje nás, teda seba samého. Štvrtý prst, teda prstenník životného partnera. Malíček predstavuje deti.

Ďalej postupujte nasledovne:

1. Otvorené dlane si dajte oproti sebe. Zohnite oba prostredníky a spojte ich. Ostatné prsty majte vystreté a stále oproti sebe. obrucka 

2. Oddeľte od seba palce (reprezentujúce rodičov). Podľa tohto čínskeho vysvetlenia ich dokážete roztvoriť, pretože rodičia nie sú predurčení žiť s vami večne. Skôr či neskôr sa vaše životy rozdelia tak ako tieto dva prsty.

3. Spojte palce a rozdeľte ukazováky (predstavujú súrodencov). Tiež by ste ich mali dokázať oddeliť, pretože súrodenci si taktiež postupne vybudujú vlastné životy.

4. Spojte znova aj ukazováky. Oddeľte malíčky (reprezntujúce deti). Rovnako ako palce a ukazováky pôjdu rozdeliť. Podľa Číňanov je to preto, lebo aj deti sa raz vydajú svojou cestou.

5. Spojte malíčky. Skúste oddeliť prstenníky (reprezentujúce životného partnera). Ide vám to? Pravdepodobne nie. Teória hovorí, že je to spôsobené tým, že muž a žena spolu majú zostať do konca svojho života. V dobrom, aj v zlom.

 

 

.src
Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť